все услуги на одном сайте

Суббота, 09 Февраль 2019 12:47

НА РІВНІ З КОНГО - В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ МОРАТОРІЙ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В Україні продовжили заборону на продаж сільгоспземель до 1 січня 2020-го. Відповідне рішення підписав президент Петро Порошенко.

— Законопроект підтримали насамперед провладні партії. Порошенко не міг його не підписати. Насправді від скасування мораторію ніхто не виграє і не програє, — каже кандидат політичних наук Віктор Андрусів, 35 років. — Він не має жодного сенсу, доки не прийнятий закон про ринок землі. Це базова умова — правила, як ми купуємо чи продаємо землю. Зараз тема мораторію — це суто популістськиий крок. Оскільки соціологічні дослідження показують, що українці проти його скасування (за дослідженням Центру Разумкова, групи "Рейтинг" та КМІС, 72% українців — проти вільного продажу сільгоспземель, а 13% — підтримують. — ГПУ). А влада напередодні виборів рухається у популістичному екстазі.

В Україні було 7 млн власників сільськогосподарських угідь. 1,4 млн уже померли. Чверть решти — старші 70 років. 65% — пенсіонери. Середній вік власника паю — 60 років.

Земельний мораторій запровадили 2001 року й багато разів продовжували. Востаннє — 2017-го. Європейський суд із прав людини визнав мораторій незаконним. У світі він діє ще у п'яти країнах — у Північній Кореї, Венесуелі, Таджикистані, Конго та на Кубі.

Прочитано 27 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов