все услуги на одном сайте

Суббота, 09 Февраль 2019 13:20

Від 50 до 100 років необіхдно Україні, щоб досягти рівня країн ЄС

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

При нинішніх темпах зростання економіки Україні знадобиться 50-100 років для досягнення рівня доходів європейських країн.

"При існуючих темпах економічного зростання, які ледве перевищують 3% в рік, для виходу на поточний рівень доходів Німеччини Україні знадобиться майже сто років. Щоб отримувати дохід як у Польщі, може знадобитися менше часу - близько 50 років", - йдеться в дослідженні Світового банку (СБ).

Україну закликали не відкладати реформи.

"Структурні реформи здатні зміцнити фундаментальні фактори для прискореного зростання. При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними", - відзначили аналітики СБ.

У переліку необхідних проблем, вирішення яких сприятиме прискоренню економічного зростання, виділили: підвищення продуктивності економіки, розширення можливостей зовнішньої торгівлі, зміцнення економічних інститутів.

 

Минулого року приплив прямих інвестицій в Україну становив $2,4 млрд. Це на $200 млн менше, ніж було 2017-го. Більша частина інвестицій - $1,4 млрд була направлена до реального сектору економіки.

Прочитано 22 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов