все услуги на одном сайте

Среда, 06 Март 2019 13:54

ДЛЯ ОЦІНКИ НЕРУХОМОСТІ ПЕРШОТРАВЕНСЬКА НОТАРІАЛЬНА КОНТОРА ВІДПРАВЛЯЄ СВОЇХ КЛІЄНТІВ В СУСІДНЮ ПЕТРОПАВЛІВКУ

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Про роботу Першотравенської нотаріальної контори вже давно ходять легенди. Мешканці Першотравенська вже звикли до того, що для того щоб вирішити питання які потребують  нотаріально оформлення необхідно займати чергу з третьої години ночі, при цьому до кінця не бути впевненим, чи буде проводити місцевий нотаріус прийом громадян чи ні.

Після закриття офісу одного із агентсв нерухомості в м.Першотравенську, що знаходилось за декілька десятків метрів від Першотравенської нотаріальної контори, яке ні для кого не секрет тісно співпрацювало с місцевим нотаріусом, для оцінки нерухомості співробітники нотаріальної контори протягом декількох тижнів відправляють громадян... в сусідню Петропавлівку. Мотивуючи це тим, що в м.Першотравенську не залишилось діючих експертів з оцінки нерухомості

На цьому тижні до консалтингової  компанії "Перша фінансова точка" звернулась низька громадян з питанням чому компанія перестала надавати послуги щодо оцінки нерухомості?

В ПФТ з подивом відреагували на цю інформацію. Вона не відповідає дійсності. Звіт про оцінку нерухомості  в експертів з оцінки нерухомості в смт.Петропавловка коштує 2500,00 грн., в консалтинговій компанії "Перша фінансова точка"  1900,00 грн., що напорядок дешевше. 

В м.Першотравенську звіт щодо оцінки нерухомості можна замовити за адресою: м.Першотравенськ, вул.Кобзаря 7, магазин "Кнопка". Графік роботи з 8.00 - 18.00 з понеділка -суботу, неділя - вихідний або на нашому сайті в розділі нерухомість.

Консультації за телефоном: 095 903 08 11

 

Прочитано 44 раз Последнее изменение Четверг, 07 Март 2019 00:41
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов