все услуги на одном сайте

Среда, 17 Апрель 2019 09:08

Молодим фермерам надають дотації до 40 тис. грн

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У рамках програми держпідтримки сільського господарства молодим фермерам надають дотації з бюджету на розвиток господарства.

Субсидії можуть отримати фермери віком до 35 років. Її виплачують раз на рік у розмірі до 40 тис. грн, заявив заступник міністра аграрної політики Віктор Шеремета.

Уряд виплачує початківцям фермерам субсидію в розмірі 3 тис. грн на 1 га, але не більше 60 тис. грн на одне господарство. Дотації надають протягом 3 років після його створення. Кошти можна витратити на пально-мастильні матеріали, проведення весняно-польових робіт, посівної кампанії, передає Агрополіт.

До програми здешевлення кредитів для тваринництва внесли бджільництво. За заявою Шеремети, воно є надзвичайно перспективним напрямом. Держава компенсує відсотки за банківськими кредитами у розмірі 1,5 облікової ставки НБУ. Зокрема, якщо ці кредити використовуються для галузей вівчарства, козівництва, бджільництва, кролівництва, шовківництва і рибництва.

"Важливою метою для уряду та Міністерства аграрної політики є забезпечення сталості державної підтримки. Але, разом із тим, ми реагуємо на виклики галузі та доповнюємо програми новими актуальними напрямами. Зокрема, мова йде про підтримку молодих фермерів, нових фермерських господарств, галузі бджільництва, відшкодування вартості обладнання для шокової заморозки ягід тощо", – повідомив Віктор Шеремета.

 

Україна від початку маркетингового року з липня 2018-го експортувала 40 млн т зернових, що на 21,2% більше, ніж на цей період торік.

Прочитано 27 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов