все услуги на одном сайте

Пятница, 03 Май 2019 04:55

Якщо не вистачає на армію, тягнути з бюджету $2 млрд не буду - Коломойський

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Олігарх Ігор Коломойський не поспішає із компенсацією йому $2 млрд від націоналізації "Приватбанку" і розглядає варіант розміну цих грошей на облігації. Про це він сказав в інтерв'ю BIHUS.info.

"Це ті гроші, власні кошти, які ми поклали в капітал", - заявив він.

На запитання: "Хто повинен заплатити ці гроші?" олігарх відповів:

"Якщо буде встановлено, що була неправильна націоналізація і піде реституція - банк залиште собі, дайте нам наш капітал. Повинен віддати новий власник - Міністерство фінансів, тобто держава".

"Тобто бюджет України", - поправила журналіст.

"Мені не треба, що коли там хтось голодує, або не вистачає на армію, а я в цей час буду отримувати 2 мільярда... Я не поспішаю. Мені треба визнати факт, що мене пограбували і на скільки. І бажано покарати тих (це стоїть раніше ніж отримати компенсацію), хто це зробив", - заявив Коломойський.

"Розміняли б (компенсацію. - Gazeta.ua) на що-небудь. Це ж питання переговорне. Ну облігації б взяли якісь", - додав бізнесмен.

 

Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету міністрів щодо націоналізації Приватбанку. Суд визнав протиправним і скасував рішення про виведення неплатоспроможного банку з ринку за участю держави.

Прочитано 34 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов