все услуги на одном сайте

Суббота, 04 Май 2019 05:24

Дешевого м'яса не буде: пояснили, чому дорожчає свинина

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У квітні м'ясо продовжило дорожчати. Свинина додала в ціні 0,7%. Тушка і філе курки зросло на 0,4%. Сало - на 0,3%. Щоправда на 0,3% подешевшала яловичина.

"Поголів'я свиней в Україні залишається на найнижчому рівні за всю сучасну історію. Щоправда його падіння поки припинилося. У попередні тижні м'ясо вже подорожчало. Зараз ринок звикає до нових цін. Можливий деякий відкат. Однак в майбутньому свинина дорожчатиме далі", - говорить аналітик сільськогосподарських ринків Андрій Панкратов.

Ціни зростатимуть, якщо свинина дорожчатиме на світовому ринку. Через дефіцит внутрішньої продукції, Україна змушена завозити м'ясо з-за кордону.

"Головний фактор на світовому ринку свинини - це зростання імпорту Китаєм. Ця країна через африканську чуму свиней втратила велику кількість поголів'я. Крім того, свинарський бізнес у Китаї втратив інвестиційну привабливість. Через це зменшується внутрішнє виробництво і, відповідно, збільшується імпорт", - пояснює Панкратов.

Близько 50% поголів'я свиней в Україні вирощують у сільських домогосподарствах.

"Водночас особисті господарства не можуть забезпечити потрібну ефективність порівняно з професійними фермами. Це для них нерентабельно. Тому поголів'я свиней в домогосподарствах продовжує скорочуватись. У промисловому свинарстві воно зростає", - каже експерт.

Прочитано 28 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов