все услуги на одном сайте

Понедельник, 06 Май 2019 17:28

Донбас-арена зараз: свіжі фото з окупованого Донецька

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

З початку бойових дій стадіон став основою Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Про це повідомляє ресурс "Донецькі Новини", посилаючись на слова жителя непідконтрольного українській владі Донецька Ігоря Полтавця.

"З початку бойових дій стадіон став основою Гуманітарного штабу Ріната Ахметова, і тут була основна база роздачі гуманітарної допомоги. Сюди приїжджали фури з гуманітаркою, все складували, тут також був склад. Але через якийсь час місцева влада вирішила стадіон націоналізувати і вирішили, що пенсіонерам гуманітарка все-таки не потрібна. Хоча свого часу пенсіонери тільки на неї і виживали", - розповів донеччанин.

Також він зробив фото з зони кас, де до цих пір збереглися оголошення Гумштабу. Але самі каси з 2014 року не працюють. За його словами, зараз всі паркомати на в'їзді розбиті.
Біля стадіону в якості ландшафтного дизайну була створена штучна водойма, в якій раніше плавали качки.

"Також тут риба була. Наприклад, коропи червоні. І помічав я, якщо чесно, рибалок. Сиділи вони тут ховалися - ловили або не ловили, я не знаю, але, напевно, щось ловили. І зараз подекуди бульбашки йдуть - риба є", - розповів Ігор.

Примітно, що і зараз тут ловлять рибу, але роблять це вже не ховаючись - самі нинішні співробітники стадіону. Так, донеччанин помітив одного з таких рибалок. При цьому біля ставка встановлена інформаційна табличка, яка забороняє вилов риби.

"Підійшов я до цього рибалки. У нього на жилетці написано "Термінал сервіс". Мабуть, він тутешній співробітник. Сидить рибу ловить. Я камеру не став включав. Кажу йому: ти то тут, браконьєрничаєш? Каже - ні. Але сидить з годівницею, тормозок у нього. Мабуть, роботи немає, стадіон стоїть, вирішив хлопчина рибку половити ", - обурився донеччанин.

"На плитці якісь дебіли крутять тут "п'ятаки" - залишилися кола від гуми. Заїжджають на машинах. І далі такі ж кола", - звертає увагу Полтавець.

Відзначають, що 30-тонний гранітний "футбольний" м'яч біля входу на стадіон зараз нерухомий. Він був найбільшим обертовим м'ячем у світі. Його діаметр становить більше 2,7 метра. Раніше він обертався під тиском двох струменів води і завдяки ідеально круглій формі. Відхилення форми гранітного м'яча від форми ідеальної кулі становить менше 0,1 мм. З початком військових дій в Донецьку м'яч вперше запустили в липні 2015 року.

Прочитано 66 раз Последнее изменение Среда, 08 Май 2019 01:41

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов