"Ліверпуль" знищує "Барселону" та виходить в фінал Ліги чемпіонів

Автор
Оцените материал
(0 голосов)

Ліверпуль" забив у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів чотири голи у ворота "Барселони", прорвавшись до фіналу Ліги чемпіонів.

Команда Клоппа без травмованого Салаха вийшла вперед вже на 7-й хвилині матчу після гола Орігі, але більше забити в першій половині гри мерсисайдців не вдалося.

У другому таймі трапився справжній шок для каталонців, які пропустили ще три голи і упустили вірну можливість вийти в фінал Ліги чемпіонів.

На 54-й і 56-й хвилині Жоржина Вейналдум забив два голи і швидко оформивши дубль, зробивши рахунок у двоматчевому протистоянні рівним.

Вирішальний гол "Ліверпуля" забив на 79-й хвилині матчу все той же Дівок Орігі. Захист "Барселони" розгубилася під час кутового і залишила бельгійця одного, після чого той в дотик пробив точно у верхній кут тер Штегена - 4: 0.