все услуги на одном сайте

Четверг, 09 Май 2019 14:28

Відключають від газу: як облгази виманюють гроші в українців

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Облгази вигадали новий спосіб, як зібрати зі споживачів додаткові кошти. Під приводом технічного обстеження мереж будинки відключають від газопостачання.

"До суто технічного процесу газовики підійшли творчо - відновити постачання газу обіцяють після оплати додаткових рахунків", - пояснюють у "Нафтогазі".

Щоб відновити газопостачання, треба заплатити близько 1000 грн. Із них 500 - за обслуговування колонки, яке вони не проводили.

Окрім того, облгази погрожують не відновлювати газопостачання через борги. Більшість із них - це незаконно нараховані газові коефіцієнти. Такими їх визнали уряд та Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг.

У березні-квітні НКРЕКП перевірила облгази через незаконні нарахування обсягів газу населенню. Вони змушували українців платити зайве. Облгази оштрафували на 850 тис. грн кожен.

Харківгаз уникнув штрафу, бо визнав порушення. Зробив перерахунок. Інші мали переглянути платіжки, починаючи з жовтня 2018-го. Наприклад, Київоблгаз, Вінницягаз, Волиньгаз — до 5 квітня.

Однак вони цього не зробили. Штрафи також ніхто не сплатив. 2 останні облгази звернулися до суду з вимогою призупинити дію постанови Нацкомісії.

Прочитано 49 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов