все услуги на одном сайте

Пятница, 10 Май 2019 11:00

У Європі запропонували ввести в Л/ДНР тимчасову міжнародну адміністрацію

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У німецькому парламенті обговорили доповнення до Мінських домовленостей щодо Донбасу, серед яких тимчасова заміна "урядів" так званих ДНР і ЛНР міжнародною адміністрацією.

З пропозицією про міжнародну адміністрацію виступила член зовнішньополітичного комітету Бундестагу від фракції ВДП Рената Альт.

"Мінські угоди фактично мертві. Для мене було важливо дати новий імпульс, щоб процес знову прийшов в рух", - каже вона.

Політик упевнена, що проблема полягає не тільки в небажанні Росії робити кроки назустріч врегулюванню конфлікту, але і в структурних вадах Мінських домовленостей.

В її фракції запропонували доповнити Мінський протокол термінами "розстановка пріоритетів" і "наслідки за бездіяльність". Також німецькі політики наполягають на встановленні контролю ООН над російсько-українським кордоном і виведенні з Донбасу всіх цивільних і парамілітарних збройних груп.

Щодо перехідної цивільної міжнародної адміністрації, то, на думку фракції, до її завдання входили б підготовка і проведення вільних виборів на цих територіях. Також запропонували впровадити на окуповані території поліцейську місію Євросоюзу.

"Необхідний оперативний підрозділ, який би разом із українською поліцією забезпечував підтримку громадського порядку. Це дозволило б підвищити довіру жителів сходу України до державних правоохоронних органів", - додала Альт.

Прочитано 27 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов