все услуги на одном сайте

Пятница, 10 Май 2019 03:09

Коломойський зробив ставку на главу АП і бачить генпрокуром Луценка

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Олігарх Ігор Коломойський назвав серед потенційних голів Адміністрації президента Володимира Зеленського співзасновника студії "Квартал 95" Сергія Шефіра, адвоката Андрія Богдана та ідеолог штабу Зеленського, юриста Руслана Стефанчука.

"Там є з кого вибрати – це Шефір, Богдан і Стефанчук. Я ставлю на Богдана", – сказав Коломойський в інтерв'ю "РБК-Україна"

Також олігарх заявив, що генеральний прокурор Юрій Луценко має продовжити працювати принаймні до виборів до Верховної Ради.

"Моя думка – я б залишав, до наступної Ради точно. А чим він заважає? Я не даремно ставлю питання, кому він заважає. Бачиш, ти вже автоматично став заручником своїх висловлювань передвиборних або якихось ідеологем про нові обличчя. Ну дайте нове обличчя на генпрокурора", – сказав Коломойський.

Крім того олігарх заявив: після виборів до Верховної ради партія Зеленського "Слуга народу" за жодних обставин не піде на коаліцію з колишніми "регіоналами".

"З Тимошенко можлива, з Ляшком, Гриценком. З нормальними людьми, а не зі зрадниками, які в Москву за консультаціями їздять. Тут без компромісів. Якщо не вийде, тоді підемо на ще одні вибори. Все буде жорстко", - сказав Коломойський.

Прочитано 49 раз Последнее изменение Пятница, 10 Май 2019 15:14
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов