все услуги на одном сайте

Среда, 22 Май 2019 20:36

Справу Гандзюк передали до суду Дніпропетровської області

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Справу підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк передають до Покровського райсуду Дніпропетровської області.

За словами адвоката голови Херсонської облради Владислава Мангера Дмитра Ільченка, про це заявили на засіданні в Херсонському міському суді.

Про це просила сторона обвинувачення. Верховний суд таке клопотання задовольнив, але ухвалу ще не передали до виконання до Херсонського суду, передає Радіо Свобода.

"Підставою для цього стало те, що троє з п'яти обвинувачених нібито проживають на території Покровського району Дніпропетровської області", – сказав Ільченко.

Він додав, що брав участь у всіх попередніх засіданнях, і що раніше обвинувачувані вказували зовсім інші адреси проживання.

"Лише один із них зазначав, що зареєстрований у Дніпропетровській області. Що змінилось за цей час, невідомо. Чому відбулося перенесення до такого далекого району, куди далеко їхати й адвокатам, і журналістам, я не знаю", - додав адвокат.

Ільченко також зазначив, що справу передали до суду разом із угодою про визнання винуватості усіх п'ятьох обвинувачених. Він пояснив, що зазвичай у таких випадках проводиться лише одне судове засідання із затвердженням рішення.

Окружний адміністративний суд Херсону скасував рішення міської ради про перейменування вулиці Лютеранської на честь убитої херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Прочитано 27 раз
Екатерина Клименко

We are professional officially licensed supplier of authentic jordan shoes. We have been supplying to worldwide clients for over 5 years. The Best price, top quality as well as the excellent after-sales service are our foremost goal. We promise all our products are of the highest quality shipped directly from the OEM(original equipment manufacturer), We work side by side with accredited and officially licensed OEM factory to produce the high-performance shoes. Based on positive feedbacks from our buyers worldwide, we make every attempt to increase our customers’ 100% satisfaction. Men's Jordan Shoes 2g6 a365l

Сайт: www.jordancool.com/womens-nike-free-c-120.html

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов