все услуги на одном сайте

Четверг, 23 Май 2019 05:50

Уряд ухвалив новий український правопис

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

22 травня Кабінет міністрів схвалив український правопис у новій редакції, розроблений Українською національною комісією з питань правопису.

У постанові зазначається, рішення ухвалено з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм, повідомляє rbc.ua.

Крім того, уряд визнав таким, що втратив чинність, пункт 1 постанови Кабінету міністрів України від 8 червня 1992 року №309 "Питання українського правопису".

Верховна Рада ухвалила закон про забезпечення функціонування української мови як державної. У приватному житті українців і спілкуванні релігійних обрядів нічого не зміниться.

Ухвалений документ регулює мовну політику держави та умови її реалізації. Українською, за законом, повинні вільно володіти президент, голова парламенту та народні депутати, прем'єр-міністр і члени уряду, керівники державних установ, місцеві депутати, держслужбовці, посадові особи органів місцевої влади, судді та адвокати, викладачі та медпрацівники.

Прочитано 45 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов