все услуги на одном сайте

Пятница, 31 Май 2019 05:21

"Пухлина лопнула й частина ракових клітин витекли в черевну порожнину" — Єві Загладько на лікування потрібно 200 тисяч доларів

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У 4-річної Єви Загладько з Києва виявили нефробластому. Упродовж 11 місяців вона проходила лікування. Але стався рецидив. На обстеження, операцію, високодозну хіміотерапію та пересадку кісткового мозку потрібно $200 тис.

"Єва народилася здоровою. Була активною й нічим не хворіла. Займалася акробатикою, танцями, у розвиваючій студії. Потім захворіла на грип, не можна було збити високу температуру. З'явилася незрозуміла симптоматика. Почала боліти ліва рука. Під ребрами ми намацали якийсь "горбик". У кінці червня в "Охматдиті" виявили новоутворення, його розмір становив 9 сантиметрів. Лікарі підтвердили попередній діагноз нейробластома зліва.

Єва пройшла 4 блоки передопераційної хімії, яка дала ускладнення на печінку. Операція з видалення пухлини разом із ниркою теж пройшла з ускладненням. Пухлина лопнула й частина ракових клітин витекла в черевну порожнину.

Єві призначили 17 сеансів променевої терапії й 12 блоків хіміотерапії. Після 6-го блоку виявили метастаз, його видалили, незабаром – другий, третій. У наших лікарів мало досвіду лікування подібних ситуацій з успішним результатом. Єві потрібно терміново видаляти метастази й робити пересадку кісткового мозку.

Нас погодилася прийняти лише одна ізраїльська клініка Хадасса. Ціна життя Єви 200 тисяч доларів. Донечка каже: "Я сильна й смілива". Вона живе в надії, що одного ранку їй скажуть, що в лікарню більше їхати не потрібно, що скоро відросте волосся й вона зможе заплітати косичку "як у Ельзи". І ми їй обов'язково подаруємо ретривера", — розповідає мати Олена Загладько.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку: 4149 4978 6031 8908 (батько Загладько Євген Вадимович) або 5168 7573 7856 4902 (мати Загладько Олена Володимирівна).

Прочитано 51 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов