все услуги на одном сайте

Вторник, 09 Июль 2019 05:31

Нова світова економічна криза прийде з Китаю

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Нова світова криза розпочнеться з Китаю.

"Рівень кредитів, які не повертають, у банків Китаю побив новий історичний рекорд у першому кварталі 2019-го. А компанії, які мають високий кредитний рейтинг, за фактом допускають дефолти і стають банкрутами", - говорить аналітик Альпарі Максим Пархоменко.

 

Рівень проблемних кредитів у Китаї у першому кварталі 2019-го становив 2,1 трлн юанів. Це $305 млрд.

"З початку 2019-го і по квітень, за даними Bloomberg, обсяг корпоративних дефолтів зріс в юанях до 39 мільярдів. Це у 3,4 рази більше порівняно з минулим роком. Водночас торік китайські банки списали в загальній сумі кредитів на 550 мільярдів юанів, що прирівнюється практично до всіх боргів України. Поки Китай має шанси приховувати, що має проблеми. Якщо економічні стосунки між Китаєм і США поліпшаться, кризу можна відкласти на 2-3 роки", - пояснює аналітик.

 

2020-го світу загрожує нова фінансово-економічна криза. За даними JPMorgan, акції ринків, що розвиваються, подешевшають на 48%, їхні валюти - на 14,4%, американські акції втратять у вартості 20%, а ціни на енергоресурси впадуть на 35%. Щоправда, криза матиме менш негативні наслідки, ніж події 2008-го.

Прочитано 57 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов