все услуги на одном сайте

Среда, 18 Сентябрь 2019 05:25

Вже готові перші поправки до законопроектів про РРО та кешбек

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Ніна Южаніна підготувала 127 правок

 Народний депутат та член Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики Ніна Южаніна на своїй сторінці у Фейсбук розповіла про перші правки до законопроекту №1053-1 - їх вийшло 105, а також до законопроекту №1073 - 22 правки.

1. Обов'язкове застосування РРО з 1 січня 2021 року має стосуватися тільки таких видів діяльності: реалізація побутової техніки, лікарських засобів, ювелірних виробів, уживаних товарів в магазинах, діяльність готелів, туристичних агентств, кафе, барів, ресторанів, а також реалізація автозапчастин за переліком Кабінету Міністрів України.

2. Чіткі визначення поняття програмного забезпечення чи програми, яка може використовуватися будь-яким портативним пристроєм, щоб не було подвійного тлумачення і підміни понять.

3. Визначено період, коли має запрацювати нова система - через 90 днів після підтвердження рішенням Кабміну готовності такого програмного забезпечення до промислової експлуатації.

4. Повністю виключено застосування механізму кешбеків.

5. Щодо штрафів. Штрафи мають залишатися для класичних РРО на сьогоднішньому рівні, а для програмних РРО - виключно за нереєстрацію розрахункової операції на сервері контролюючого органу.

Нагадаємо Державна регуляторна служба України розкритикувала ці законопроекти

 

Прочитано 53 раз
Александр Сапянов

Главный редактор проекта "Pershotravenskonline.dp.ua"

 

Городской портал Першотравенска

PROфессиональное создание и
SEO продвижение сайтов